Toblach Cortina
2019-02-02 08:13  
Spel: Anton Karlsson (Vinnare)
0.50 u
Void
Norska mästerskapen - 10km Damer klassisk
2019-01-31 11:00  
Spel: Ingvild Flugstad Östberg (vs Astrid Jacobsen)
3.00 u
-3.00 u
Stafett Ulricehamn herrar
2019-01-27 14:15  
Spel: Ryssland II (vs Sverige)
5.00 u
4.25 u
Stafett Ulricehamn herrar
2019-01-27 14:00  
Spel: Minst 1 minut mellan placering 1 och 6
4.00 u
2.40 u
Marcialonga
2019-01-27 08:00  
Spel: Tore Bjørseth Berdal (vs Anders Aukland)
4.00 u
-4.00 u
Marcialonga
2019-01-27 08:00  
Spel: Simen Østensen (vs Oskar Kardin)
2.00 u
-2.00 u
Marcialonga
2019-01-27 08:00  
Spel: Bob Impola (Vinnare)
0.50 u
-0.50 u
10km Individuell (F) Ulricehamn
2019-01-26 14:15  
Spel: Under 4.5 Norskor Topp 10
3.00 u
-3.00 u
15km Individuell (F) Ulricehamn
2019-01-26 12:00  
Spel: Chris Jespersen (topp 6)
1.00 u
-1.00 u
Skidskytte Antholz (M) Sprint
2019-01-25 14:30  
Spel: Johannes Thingnes Bø (Vinnare: NEJ)
1.00 u
-1.00 u
Världscupen 15km (C) Otepää
2019-01-20 13:00  
Spel: Fransesco de Fabiani (Utanför Topp 6)
2.00 u
3.50 u
Världscupen 15km (C) Otepää
2019-01-20 13:00  
Spel: Andrey Larkov (vs Evgeniy Belov)
2.00 u
-2.00 u
15km Masstart Ruhpolding
2019-01-20 12:30  
Spel: Lukas Hofer (vs Julian Eberhard)
3.00 u
-3.00 u
Nepryaeva vs Settlin + Mäkäräinen vs Preuss
2019-01-20 09:30  
Spel: Nepryaeva + Mäkäräinen
2.00 u
-2.00 u
4x6km Relay Ruhpolding
2019-01-19 14:30  
Spel: Tyskland (Vinnare)
1.00 u
-1.00 u
Otepää sprint (C) Damer
2019-01-19 14:14  
Spel: Maiken Caspersen Falla (Vinnare)
2.00 u
2.00 u
Sprint Otepää (C) Kvartsfinal 5
2019-01-19 13:13  
Spel: Federico Pellegrino (Vinnare)
0.50 u
-0.50 u
Världscupen Sprint (C) Otepää
2019-01-19 12:30  
Spel: Stina Nilsson (Vinnare)
3.00 u
-3.00 u
Världscupen Sprint (C) Otepää (Damer)
2019-01-19 12:30  
Spel: Svensk seger i kvalet + över 8 sek mellan plac. 1-30
2.00 u
1.70 u
La Diagonela
2019-01-19 09:30  
Spel: Tord Asle Gjerdalen (Topp 3)
2.00 u
3.50 u
La Diagonela
2019-01-19 09:30  
Spel: Ilya Chernuosov (vs Vetle Thyli)
3.00 u
2.55 u
La Diagonela
2019-01-19 09:30  
Spel: Øyvind Moen Fjeld (vs Anders Mølmen Høst)
2.00 u
1.70 u
La Diagonela
2019-01-19 09:30  
Spel: Britta Johansson Norgren (Vinnare)
3.00 u
-3.00 u
4x7.5km Relay Ruhpolding
2019-01-18 14:30  
Spel: Österrike (vs Sverige)
3.00 u
2.04 u
4x7.5km Relay Ruhpolding
2019-01-18 14:30  
Spel: Sverige (Utanför Topp 6)
1.00 u
-1.00 u
Kaiser Maximilian Lauf
2019-01-12 10:00  
Spel: Petter Eliassen (Vinnare)
2.00 u
4.00 u
Världscupen Sprint (F) Dresden
2019-01-12 09:00  
Spel: Joni Mäki (vs Erik Valnes)
3.00 u
Void
Tour de Ski stage 7, 9km Jaktstart (F) Val di Fiemme
2019-01-06 14:45  
Spel: Didrik Tønseth (vs Hans Christer Holund)
2.00 u
-2.00 u
Tour de Ski stage 7, 9km Jaktstart (F) Val di Fiemme
2019-01-06 14:45  
Spel: Andrey Melnichenko (vs Andrew Musgrave)
2.00 u
0.90 u
Tour de Ski stage 7, 9km Jaktstart (F) Val di Fiemme
2019-01-06 14:45  
Spel: Denis Spitsov (Topp 3)
2.00 u
-2.00 u
Tour de Ski Stage 6, 15km (C) Val di Fiemme
2019-01-05 15:10  
Spel: Sergey Ustiugov (Topp 3)
3.00 u
-3.00 u
Tour de Ski stage 6, Masstart (C) Val di Fiemme
2019-01-05 13:00  
Spel: Yulia Belorukova (vs Jessica Diggins)
3.00 u
2.58 u
Tour de Ski Stage 5, 15km Jaktstart (F) Oberstdorf
2019-01-03 13:05  
Spel: Denis Spitsov (vs Gaillard och Holund)
4.00 u
3.28 u
Tour de Ski Stage 5, 15km Jaktstart (F) Oberstdorf
2019-01-03 13:05  
Spel: Dario Cologna (vs Alex Harvey)
2.00 u
2.20 u
Tour de Ski Stage 4, 15km Masstart (F) Oberstdorf
2019-01-02 14:00  
Spel: Calle Halfvarsson (vs Alex Harvey)
4.00 u
2.84 u
Tour de Ski Stage 3, Sprint (F) Val Müstair
2019-01-01 10:00  
Spel: Sergey Ustiugov (Topp 3)
3.00 u
3.75 u
Tour de Ski stage 2, 15km (F)
2018-12-30 14:45  
Spel: Denis Spitsov (Topp 6)
4.00 u
-4.00 u
Tour de Ski Stage 1 Sprint (F) Toblach
2018-12-29 12:40  
Spel: Gleb Retivykh (kvalificera sig till semi) (topp 12)
2.00 u
-2.00 u
Tour de Ski Stage 1 Sprint (F) Toblach
2018-12-29 12:40  
Spel: Sindre Bjørnestad Skar (kvalificera sig till semi) (topp 12)
2.00 u
2.00 u
Tour de Ski Stage 1 Sprint (F) Toblach
2018-12-29 12:40  
Spel: Simeon Hamilton (kvalificera sig till semi) (topp 12)
4.00 u
-4.00 u
Nove Mesto Masstart Damer
2018-12-23 14:30  
Spel: Kaisa Mäkäräinen (Topp 3)
3.00 u
-3.00 u
Nove Mesto Masstart Herrar
2018-12-23 11:45  
Spel: Alexander Loginov (vs Simon Desthieux)
4.00 u
-4.00 u
Nove Mesto Jaktstart Damer
2018-12-22 17:00  
Spel: Dorothea Wierer (Hanna Öberg)
4.00 u
2.64 u
Davos 15km F
2018-12-16 11:30  
Spel: Denis Spitsov (vs Alexander Bolshunov)
4.00 u
Void
Davos 15km F
2018-12-16 11:30  
Spel: Under 4.5 Nationer i topp 8
2.00 u
2.22 u
Världscupen Davos Sprint Fristl
2018-12-15 11:30  
Spel: Johannes Høsflot Klæbo (Vinnare)
4.00 u
5.00 u
Världscupen Beitostölen Individuell klassisk 30km
2018-12-08 12:15  
Spel: Dario Cologna (vs Alexander Bolshunov)
5.00 u
-5.00 u
Världscupen Beitostölen individuell fristil 30km
2018-12-08 12:15  
Spel: Denis Spitsov (Topp 6)
2.00 u
-2.00 u
Världscupen Lillehammer Klassisk Jaktstart 15km
2018-12-02 11:45  
Spel: Emil Iversen (Vinnare)
3.00 u
-3.00 u
Världscupen Lillehammer Klassisk Jaktstart 15km
2018-12-02 11:45  
Spel: Iivo Niskanen (vs Calle Halfvarsson)
1.00 u
-1.00 u