Klubbturneringar - Copa del Sol 2014 - Statistik och oddsjämförelser

Inga matcher hittades för de kommande två veckorna

Spelschema
Grupp
#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
FC Spartak Moskva
SPA
FC Spartak Moskva
3
1
2
0
6:3
6
1
KS Widzew Lodz
LOD
KS Widzew Lodz
3
2
1
0
6:3
8
1
FC Sjakhtar Donetsk
SJA
FC Sjakhtar Donetsk
3
3
0
0
5:1
9
2
FC Anzhi Makhachkala
ANM
FC Anzhi Makhachkala
3
1
2
0
4:3
7
2
NK Olimpija Ljubljana
LJU
NK Olimpija Ljubljana
3
1
2
0
3:1
6
2
Shanghai SIPG FC
SHS
Shanghai SIPG FC
3
2
0
1
7:5
6
3
IFK Goteborg
IFK
IFK Goteborg
3
1
1
1
4:2
4
3
SC Vaslui
VAS
SC Vaslui
3
1
1
1
3:6
5
4
FC Köpenhamn
FCK
FC Köpenhamn
3
1
1
1
6:4
4
4
Ålesunds FK
ÅFK
Ålesunds FK
3
1
1
1
7:7
4
4
CSKA Moskva
CSK
CSKA Moskva
3
1
0
2
3:4
3
5
Molde FK
MFK
Molde FK
3
1
0
2
4:6
3
  • V
  • V
  • V
5
Kalmar FF
KFF
Kalmar FF
3
1
0
2
4:4
3
5
Strömsgodset
STG
Strömsgodset
3
1
0
2
3:7
3
  • V
  • V
  • V
  • V
6
Rosenborg BK
RBK
Rosenborg BK
3
0
1
2
0:3
2
  • V
  • V
  • F
6
Dalian Yifang FC
DAL
Dalian Yifang FC
3
0
0
3
2:10
0
6
Tromsö IL
TIL
Tromsö IL
3
0
1
2
4:6
1
Grupp Blue
#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
AFC Astra Giurgiu
GIU
AFC Astra Giurgiu
3
3
0
0
9:1
9
  • F
  • V
  • V
  • V
2
Molde FK
MFK
Molde FK
3
3
0
0
8:2
9
  • V
  • V
  • V
3
Rosenborg BK
RBK
Rosenborg BK
3
2
0
1
8:3
6
  • V
  • V
  • F
4
AIK
AIK
AIK
3
0
0
3
3:10
0
  • F
  • F
  • F
5
FC Costuleni
COS
FC Costuleni
3
0
0
3
1:14
0
  • F
  • F
  • F
Grupp Red
#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
Strömsgodset
STG
Strömsgodset
3
3
0
0
10:1
9
  • V
  • V
  • V
  • V
2
Haugesund
FKH
Haugesund
3
2
0
1
8:4
6
  • F
  • V
  • V
3
FC Vestsjälland
FCV
FC Vestsjälland
3
2
0
1
5:3
6
  • V
  • F
  • V
4
FC Jurmala
JUR
FC Jurmala
0
0
0
0
0:0
0
5
Luanda E Benfica
SLB
Luanda E Benfica
3
0
0
3
1:6
0
  • F
  • F
  • F
Alla tabeller
Omgång 0
  • STG
    Strömsgodset
    1-0
    GIU
    AFC Astra Giurgiu
Omgång 1
  • MFK
    Molde FK
    2-0
    SLB
    Luanda E Benfica
  • FCV
    FC Vestsjälland
    2-1
    FKH
    Haugesund
  • RBK
    Rosenborg BK
    3-0
    COS
    FC Costuleni
  • GIU
    AFC Astra Giurgiu
    1-0
    AIK
    AIK
  • MFK
    Molde FK
    2-1
    FCV
    FC Vestsjälland
  • STG
    Strömsgodset
    1-0
    SLB
    Luanda E Benfica
  • GIU
    AFC Astra Giurgiu
    7-1
    COS
    FC Costuleni
  • RBK
    Rosenborg BK
    5-2
    AIK
    AIK
  • SLB
    Luanda E Benfica
    1-3
    FKH
    Haugesund
  • FCV
    FC Vestsjälland
    2-0
    DAD
    Daugavpils Daugava
  • RBK
    Rosenborg BK
    0-1
    GIU
    AFC Astra Giurgiu
  • AIK
    AIK
    1-4
    MFK
    Molde FK
  • COS
    FC Costuleni
    0-4
    STG
    Strömsgodset
Omgång 3
  • STG
    Strömsgodset
    5-1
    DAD
    Daugavpils Daugava
Omgång 2
  • DAD
    Daugavpils Daugava
    1-4
    FKH
    Haugesund
Alla resultat
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Återställ lösenord
Avbryt
Logga in
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Registrera dig
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Glömt lösenord