Resultat - Ryska cupen

Alla resultat

Omgång
FC Baltika Kaliningrad
KAL
FC Baltika Kaliningrad
1-1
FC Lokomotiv Moscow
LOK
FC Lokomotiv Moscow
Torpedo Moskva
TOR
Torpedo Moskva
2-0
FC Krylia Sovetov Samara
KSS
FC Krylia Sovetov Samara
FC Nizhny Novgorod
NNO
FC Nizhny Novgorod
1-0
FC Krasnodar
KRA
FC Krasnodar
FC Fakel Voronezh
FAV
FC Fakel Voronezh
1-2
FC Arsenal Tula
ART
FC Arsenal Tula
FC Chertanovo Moscow
CHM
FC Chertanovo Moscow
0-2
FC Orenburg
ORE
FC Orenburg
FC Chernomorets Novorossiysk
CHE
FC Chernomorets Novorossiysk
0-2
FC Ural Yekaterinburg
URA
FC Ural Yekaterinburg
FC Khimki
KHI
FC Khimki
3-0
FC Rubin Kazan
RUK
FC Rubin Kazan
FC Shinnik Yaroslavl
JAS
FC Shinnik Yaroslavl
0-0
PFC Sochi
SOC
PFC Sochi
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FCK
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1-2
FC Spartak Moskva
SPA
FC Spartak Moskva
FC Mordovia Saransk
MOR
FC Mordovia Saransk
0-2
FC Rostov
ROS
FC Rostov
FC Alania Vladikavkaz
FCA
FC Alania Vladikavkaz
1-3
CSKA Moskva
CSKA
CSKA Moskva
Chayka Peschanokopskoye
PES
Chayka Peschanokopskoye
0-1
FC Ufa
UFA
FC Ufa
FK Yenisey Krasnoyarsk
YEN
FK Yenisey Krasnoyarsk
1-2
FZ Zenit
ZEN
FZ Zenit
FC Tom Tomsk
TOM
FC Tom Tomsk
4-0
FC Tambov
TAM
FC Tambov
FC Ska-Khabarovsk
SKA
FC Ska-Khabarovsk
2-2
Republican FC Akhmat Grozny
RAG
Republican FC Akhmat Grozny
FC Luch Vladivostok
LUC
FC Luch Vladivostok
1-0
FC Dinamo Moscow
DMO
FC Dinamo Moscow
FC Tyumen
TYU
FC Tyumen
0-1
FK Yenisey Krasnoyarsk
YEN
FK Yenisey Krasnoyarsk
FC Irtysh Omsk
IOM
FC Irtysh Omsk
0-2
FC Tom Tomsk
TOM
FC Tom Tomsk
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalins
SAK
FC Sakhalin Yuzhno-Sakhalins
0-2
FC Ska-Khabarovsk
SKA
FC Ska-Khabarovsk
FC Khimki
KHI
FC Khimki
4-1
FC Avangard Kursk
AVA
FC Avangard Kursk
FK Salyut Belgorod
SAL
FK Salyut Belgorod
1-3
FC Fakel Voronezh
FAV
FC Fakel Voronezh
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
FCK
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
2-0
Neftek. Nizhnekamsk
NEF
Neftek. Nizhnekamsk
FC Shinnik Yaroslavl
JAS
FC Shinnik Yaroslavl
1-0
FC Tekstilshchik Ivanovo
TIV
FC Tekstilshchik Ivanovo
Leningradets
LEN
Leningradets
1-2
FC Baltika Kaliningrad
KAL
FC Baltika Kaliningrad
FK Ryazan
FKR
FK Ryazan
1-4
FC Chertanovo Moscow
CHM
FC Chertanovo Moscow
FC Chernomorets Novorossiysk
CHE
FC Chernomorets Novorossiysk
3-0
Torpedo Armavir
ARM
Torpedo Armavir
FC Inter Cherkessk
FCI
FC Inter Cherkessk
2-5
Chayka Peschanokopskoye
PES
Chayka Peschanokopskoye
Veles
VEL
Veles
3-3
Torpedo Moskva
TOR
Torpedo Moskva
Akron Tolyatti
ATO
Akron Tolyatti
1-1
FC Mordovia Saransk
MOR
FC Mordovia Saransk
Ararat Moscow
AMO
Ararat Moscow
0-3
FC Nizhny Novgorod
NNO
FC Nizhny Novgorod
FC Alania Vladikavkaz
FCA
FC Alania Vladikavkaz
2-1
FC Rotor
ROT
FC Rotor
FC Chita
CHI
FC Chita
0-1
FC Luch Vladivostok
LUC
FC Luch Vladivostok
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Privacy policy - Villkor

Jag har läst och accepterar villkoren
Jag vill ha veckovis nyhetsbrev
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Privacy policy - Villkor

Återställ lösenord
Avbryt
Logga in
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Privacy policy - Villkor

Registrera dig
Jag har läst och accepterar vår
Jag vill ha veckovis nyhetsbrev
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Privacy policy - Villkor

Glömt lösenord