Tour de Ski Stage 3, Sprint (F) Val Müstair
2019-12-01 10:00  
Spel: Johannes Høsflot Klæbo (Vinnare)
3.00 u
2.85 u
Ylläs-Levi
2019-04-13 08:00  
Spel: Petter Eliassen (Vinnare)
4.00 u
-4.00 u
Ylläs-Levi
2019-04-13 08:00  
Spel: Petter Eliassen (vs Iivo Niskanen)
5.00 u
3.35 u
Ylläs-Levi
2019-04-13 08:00  
Spel: Astrid Øyre Slind (Vinnare)
4.00 u
10.4 u
Reistadløpet
2019-04-06 10:00  
Spel: Masako Ishida (Vinnare)
5.00 u
-5.00 u
Quebec Jakstart 15km (F) Herrar
2019-03-24 15:45  
Spel: Alexander Bolshunov (vs Alex Harvey)
4.00 u
-4.00 u
Quebec Jaktstart (F) Herrar
2019-03-24 15:45  
Spel: Sjur Røthe (vs Francesco de Fabiani)
5.00 u
-5.00 u
Quebec Jaktstart 15km (F) Herrar
2019-03-24 15:45  
Spel: Emil Iversen (vs Sindre Bjørnestad Skar)
3.00 u
3.15 u
Quebec 10km Jaktstart (F) Damer
2019-03-24 14:30  
Spel: Therese Johaug (vs Ingvild Flugstad Östberg)
3.00 u
2.49 u
Quebec 15 km Masstart (C) Herrar
2019-03-23 16:00  
Spel: Alexander Bolshunov (vs Johannes Høsflot Klæbo)
4.00 u
-4.00 u
Quebec 10km masstart (C) Damer
2019-03-23 14:30  
Spel: Krista Pärmäkoski (vs Heidi Weng)
6.00 u
4.98 u
Quebec 10km Masstart (C) Damer
2019-03-23 14:15  
Spel: Krista Pärmäkoski (vs Jessica Diggins)
3.00 u
2.55 u
Quebec Sprint (F) Herrar
2019-03-22 11:50  
Spel: Emil Iversen (vs Sindre Bjørnestad Skar)
3.00 u
-3.00 u
Quebec Sprint (F) Herrar
2019-03-22 11:50  
Spel: Eirik Brandsdal (vs Pål Golberg)
5.00 u
2.65 u
Falun 15km (F) Herrar
2019-03-17 14:30  
Spel: Clement Parisse (vs Viktor Thorn)
4.00 u
2.64 u
Falun 15km (F) Herrar
2019-03-17 14:30  
Spel: Sjur Røthe (Topp 3)
3.00 u
-3.00 u
Falun Sprint (F) damer
2019-03-16 11:00  
Spel: Jonna Sundling (vs Jessica Diggins)
3.00 u
2.49 u
Birkebeinerrennet
2019-03-16 08:00  
Spel: Petter Eliassen (Vinnare)
4.00 u
6.40 u
VM - 10km Jaktstart Damer
2019-03-10 13:45  
Spel: Dorothea Wierer (vs Laura Dahlmeier)
2.00 u
-2.00 u
Engadin Ski Marathon
2019-03-10 08:30  
Spel: Chris Andre Jespersen (vs Tord Asle Gjerdalen)
5.00 u
3.75 u
Engadin Ski Marathon
2019-03-10 08:15  
Spel: Nathalie Von Siebenthal (vs Nadine Faehndrich)
4.00 u
Void
Holmenkollen 50 km (C) Herrar
2019-03-09 10:00  
Spel: Evgeniy Belov (vs Daniel Rickardsson)
6.00 u
Void
VM - 50km (F) Herrar
2019-03-03 13:00  
Spel: Andrew Musgrave (vs Matti Heikkinen)
5.00 u
3.60 u
VM - 50km (F) Herrar
2019-03-03 13:00  
Spel: Andrey Melnichenko (vs Calle Halfvarsson)
5.00 u
-5.00 u
VM - 50km (F) Herrar
2019-03-03 13:00  
Spel: Denis Spitsov (Topp 6)
3.00 u
-3.00 u
Vasaloppet
2019-03-03 08:00  
Spel: Oskar Kardin (Topp 6)
3.00 u
-3.00 u
Vasaloppet
2019-03-03 08:00  
Spel: Oskar Kardin (vs Andreas Holmberg)
6.00 u
3.72 u
VM - 4x5km (Stafett) Damer
2019-02-28 13:00  
Spel: Norge (Vinnare)
5.00 u
-5.00 u
VM - 15km (C) Herrar
2019-02-27 14:00  
Spel: Alexander Bessmertnykh (vs Alexey Poltoranin)
3.00 u
Void
VM - 15km (C) Herrar
2019-02-27 14:00  
Spel: Alexander Bolshunov (Vinnare)
2.00 u
-2.00 u
VM - 15km (C) Herrar
2019-02-27 14:00  
Spel: Alexander Bessmertnykh (vs Andrey Larkov)
3.00 u
1.71 u
VM - 10km (C) Damer
2019-02-26 15:00  
Spel: Anastasia Sedova (vs Ida Ingemarsdotter)
3.00 u
1.59 u
VM - Sprintstafett Damer
2019-02-24 09:00  
Spel: Finland (Topp 3: Nej)
5.00 u
2.00 u
VM - Skiathlon Herrar
2019-02-23 12:30  
Spel: Martin Johnsrud Sundby (vs De Fabiani)
6.00 u
Void
VM - Skiathlon herrar
2019-02-23 12:30  
Spel: Evgeniy Belov (vs Iivo Niskanen)
3.00 u
-3.00 u
VM - Skiathlon herrar
2019-02-23 12:30  
Spel: Sergey Ustiugov (vs Johannes Høsflot Klæbo)
3.00 u
2.10 u
VM - Skiathlon Herrar
2019-02-23 12:30  
Spel: Evgeniy Belov (Topp 6)
0.50 u
-0.50 u
Långtidsspel VM Seefeld
2019-02-23 11:00  
Spel: Sverige Under 2.5 Guld
4.00 u
4.00 u
Långtidsspel VM Seefeld
2019-02-21 10:30  
Spel: Norsk att korsa mållinjen med norska flaggan någon gång under VM
3.00 u
1.80 u
Långtidsspel VM Seefeld
2019-02-21 05:00  
Spel: Sverige Under 2.5 Guld
8.00 u
3.44 u
15 km (C) Herrar Cogne
2019-02-17 12:30  
Spel: Didrik Tønseth (vs Francesco De Fabiani)
5.00 u
2.20 u
Jaktstart herrar Salt Lake City
2019-02-16 22:05  
Spel: Johannes Thingnes Bø (Vinnare)
4.00 u
-4.00 u
Dubbel: Team sprint Lahti
2019-02-10 11:30  
Spel: Norge 1 herr + Norge 1 dam
4.00 u
-4.00 u
Jizerska LIVE
2019-02-10 10:41  
Spel: Andreas Nygaard (vs Morten Eide Pedersen)
4.00 u
2.88 u
Jizerska Padesatka
2019-02-10 09:00  
Spel: Petter Eliassen (Vinnare)
5.00 u
Void
Lahti sprint (F) Herrar
2019-02-09 10:00  
Spel: Sindre Bjørnestad Skar (vs Finn Haagen Krogh)
4.00 u
-4.00 u
Relay 4x7.5 Canmore
2019-02-08 20:30  
Spel: Österrike (vs Ryssland)
3.00 u
-3.00 u
Toblach Cortina
2019-02-02 08:30  
Spel: Tord Asle Gjerdalen (vs Morten Eide Pedersen)
4.00 u
Void
Toblach Cortina
2019-02-02 08:30  
Spel: Oskar Kardin (Vinnare)
0.50 u
Void
Toblach Cortina
2019-02-02 08:14  
Spel: Oskar Kardin (vs Petter Eliassen)
3.00 u
Void