Slovakien - U19 1. Liga 18/19 - resultat

Omgång 14
  • FKP
    FK Poprad U19
    0-3
    RUZ
    Ruzomberok
  • ZIL
    MSK Zilina
    1-1
    SBR
    Slovan Bratislava
  • SEN
    Senica
    3-2
    SPO
    ZP Sport Podbrezova
  • STR
    Spartak Trnava
    0-1
    TRE
    Trencin
  • DUS
    Dunajska Streda
    3-2
    TPR
    Tatran Presov
  • NIT
    Nitra
    4-0
    ZMI
    Zemplin Michalovce
Omgång 13
  • TPR
    Tatran Presov
    1-0
    NIT
    Nitra
  • SBR
    Slovan Bratislava
    5-0
    SEN
    Senica
  • TRE
    Trencin
    6-0
    DUS
    Dunajska Streda
  • SPO
    ZP Sport Podbrezova
    0-2
    STR
    Spartak Trnava
  • RUZ
    Ruzomberok
    9-0
    ZIL
    MSK Zilina
  • ZMI
    Zemplin Michalovce
    1-0
    FKP
    FK Poprad U19
Omgång 12
  • ZMI
    Zemplin Michalovce
    4-2
    TPR
    Tatran Presov
  • FKP
    FK Poprad U19
    1-2
    ZIL
    MSK Zilina
  • SEN
    Senica
    1-2
    RUZ
    Ruzomberok
  • STR
    Spartak Trnava
    2-2
    SBR
    Slovan Bratislava
  • DUS
    Dunajska Streda
    3-1
    SPO
    ZP Sport Podbrezova
  • NIT
    Nitra
    1-1
    TRE
    Trencin
Omgång 11
  • ZMI
    Zemplin Michalovce
    1-5
    TRE
    Trencin
  • NIT
    Nitra
    2-1
    SPO
    ZP Sport Podbrezova
  • DUS
    Dunajska Streda
    1-2
    SBR
    Slovan Bratislava
  • STR
    Spartak Trnava
    4-1
    RUZ
    Ruzomberok
  • SEN
    Senica
    3-2
    ZIL
    MSK Zilina
  • TPR
    Tatran Presov
    1-0
    FKP
    FK Poprad U19
Omgång 10
  • ZIL
    MSK Zilina
    1-1
    STR
    Spartak Trnava
  • RUZ
    Ruzomberok
    2-1
    DUS
    Dunajska Streda
  • SBR
    Slovan Bratislava
    0-0
    NIT
    Nitra
  • SPO
    ZP Sport Podbrezova
    2-0
    ZMI
    Zemplin Michalovce
  • TRE
    Trencin
    4-0
    TPR
    Tatran Presov
  • FKP
    FK Poprad U19
    1-1
    SEN
    Senica
Omgång 9
  • TPR
    Tatran Presov
    0-1
    SPO
    ZP Sport Podbrezova
  • TRE
    Trencin
    5-1
    FKP
    FK Poprad U19
  • NIT
    Nitra
    2-4
    RUZ
    Ruzomberok
  • ZMI
    Zemplin Michalovce
    1-2
    SBR
    Slovan Bratislava
  • STR
    Spartak Trnava
    2-0
    SEN
    Senica
Omgång 8
  • SEN
    Senica
    1-1
    DUS
    Dunajska Streda
  • ZIL
    MSK Zilina
    3-0
    NIT
    Nitra
  • RUZ
    Ruzomberok
    2-0
    ZMI
    Zemplin Michalovce
  • SBR
    Slovan Bratislava
    4-1
    TPR
    Tatran Presov
  • SPO
    ZP Sport Podbrezova
    3-2
    TRE
    Trencin
  • FKP
    FK Poprad U19
    0-3
    STR
    Spartak Trnava
Omgång 2
  • SEN
    Senica
    0-5
    SBR
    Slovan Bratislava
  • DUS
    Dunajska Streda
    1-1
    TRE
    Trencin
  • ZIL
    MSK Zilina
    3-3
    RUZ
    Ruzomberok
  • NIT
    Nitra
    1-3
    TPR
    Tatran Presov
  • STR
    Spartak Trnava
    1-0
    SPO
    ZP Sport Podbrezova
  • FKP
    FK Poprad U19
    0-0
    ZMI
    Zemplin Michalovce
Omgång 7
  • ZMI
    Zemplin Michalovce
    3-2
    ZIL
    MSK Zilina
  • SPO
    ZP Sport Podbrezova
    8-1
    FKP
    FK Poprad U19
  • TRE
    Trencin
    2-2
    SBR
    Slovan Bratislava
  • NIT
    Nitra
    2-3
    SEN
    Senica
  • DUS
    Dunajska Streda
    0-2
    STR
    Spartak Trnava
  • TPR
    Tatran Presov
    1-2
    RUZ
    Ruzomberok
Omgång 6
  • STR
    Spartak Trnava
    0-0
    NIT
    Nitra
  • SEN
    Senica
    2-4
    ZMI
    Zemplin Michalovce
  • ZIL
    MSK Zilina
    4-0
    TPR
    Tatran Presov
  • SBR
    Slovan Bratislava
    5-0
    SPO
    ZP Sport Podbrezova
  • FKP
    FK Poprad U19
    2-4
    DUS
    Dunajska Streda
  • RUZ
    Ruzomberok
    1-1
    TRE
    Trencin
Omgång 5
  • ZMI
    Zemplin Michalovce
    1-2
    STR
    Spartak Trnava
  • SBR
    Slovan Bratislava
    3-0
    FKP
    FK Poprad U19
  • SPO
    ZP Sport Podbrezova
    2-0
    RUZ
    Ruzomberok
  • TRE
    Trencin
    2-1
    ZIL
    MSK Zilina
  • NIT
    Nitra
    2-0
    DUS
    Dunajska Streda
  • TPR
    Tatran Presov
    0-1
    SEN
    Senica
Omgång 4
  • FKP
    FK Poprad U19
    0-1
    NIT
    Nitra
  • DUS
    Dunajska Streda
    3-1
    ZMI
    Zemplin Michalovce
  • STR
    Spartak Trnava
    3-1
    TPR
    Tatran Presov
  • SEN
    Senica
    0-2
    TRE
    Trencin
  • ZIL
    MSK Zilina
    2-5
    SPO
    ZP Sport Podbrezova
  • RUZ
    Ruzomberok
    3-1
    SBR
    Slovan Bratislava
Omgång 3
  • ZMI
    Zemplin Michalovce
    1-5
    NIT
    Nitra
  • SBR
    Slovan Bratislava
    3-3
    ZIL
    MSK Zilina
  • SPO
    ZP Sport Podbrezova
    1-0
    SEN
    Senica
  • TRE
    Trencin
    3-1
    STR
    Spartak Trnava
  • TPR
    Tatran Presov
    3-3
    DUS
    Dunajska Streda
  • RUZ
    Ruzomberok
    1-0
    FKP
    FK Poprad U19
Omgång 1
  • ZIL
    MSK Zilina
    3-0
    FKP
    FK Poprad U19
  • SBR
    Slovan Bratislava
    3-1
    STR
    Spartak Trnava
  • SPO
    ZP Sport Podbrezova
    2-2
    DUS
    Dunajska Streda
  • TRE
    Trencin
    3-0
    NIT
    Nitra
  • TPR
    Tatran Presov
    1-0
    ZMI
    Zemplin Michalovce
  • RUZ
    Ruzomberok
    2-1
    SEN
    Senica
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Återställ lösenord
Avbryt
Logga in
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Registrera dig
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Glömt lösenord