Klubbturneringar - OFC Champions League 2018 - Statistik och oddsjämförelser

Inga matcher hittades för de kommande två veckorna

Spelschema
Grupp Gr. A
#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
Nalkutan
NAL
Nalkutan
3
3
0
0
9:1
9
  • F
  • V
  • V
  • V
2
Lae City Dwellers FC
LCD
Lae City Dwellers FC
3
2
0
1
9:6
6
  • F
  • F
  • V
  • V
3
Ba FC
BFC
Ba FC
3
1
0
2
4:3
3
  • V
  • F
  • F
4
Tupapa Maraerenga FC
TUP
Tupapa Maraerenga FC
3
0
0
3
3:15
0
  • F
  • F
  • F
Grupp Gr. B
#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
AS Dragon
ADR
AS Dragon
3
2
0
1
9:5
6
  • F
  • F
  • V
  • V
2
Solomon Warriors
SOW
Solomon Warriors
3
2
0
1
8:4
6
  • F
  • V
  • V
  • F
3
Erakor Golden Star
ERA
Erakor Golden Star
3
1
1
1
7:6
4
  • O
  • F
  • V
4
AS Lossi
LOS
AS Lossi
3
0
1
2
3:12
1
  • O
  • F
  • F
Grupp Gr. C
#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
Auckland City FC
AUC
Auckland City FC
3
3
0
0
13:0
9
  • O
  • O
  • V
  • V
  • V
2
Lautoka FC
LAU
Lautoka FC
3
2
0
1
5:3
6
  • F
  • F
  • V
  • O
  • V
3
AS Venus
ASV
AS Venus
3
1
0
2
3:10
3
  • V
  • F
  • F
4
Madang FC
MAD
Madang FC
3
0
0
3
2:10
0
  • F
  • F
  • F
Grupp Gr. D
#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
Team Wellington
WEL
Team Wellington
3
2
1
0
13:3
7
  • V
  • V
  • O
  • O
  • V
2
Marist FC
MAR
Marist FC
3
1
2
0
5:3
5
  • F
  • O
  • V
  • V
  • O
3
A S Magenta
MAG
A S Magenta
3
1
1
1
4:6
4
  • F
  • O
  • V
4
Lupe Ole Soaga
LOS
Lupe Ole Soaga
3
0
0
3
2:12
0
  • F
  • F
  • F
Alla tabeller
Omgång 0
  • LAU
    Lautoka FC
    3-4
    WEL
    Team Wellington
  • WEL
    Team Wellington
    6-0
    LAU
    Lautoka FC
  • MAR
    Marist FC
    0-1
    LAU
    Lautoka FC
  • AUC
    Auckland City FC
    2-2
    WEL
    Team Wellington
  • LAU
    Lautoka FC
    1-1
    MAR
    Marist FC
  • WEL
    Team Wellington
    0-0
    AUC
    Auckland City FC
  • ADR
    AS Dragon
    1-2
    LAU
    Lautoka FC
  • AUC
    Auckland City FC
    2-0
    SOW
    Solomon Warriors
  • NAL
    Nalkutan
    1-2
    MAR
    Marist FC
  • WEL
    Team Wellington
    11-0
    LCD
    Lae City Dwellers FC
Omgång 3
  • AUC
    Auckland City FC
    1-0
    LAU
    Lautoka FC
  • MAD
    Madang FC
    1-2
    ASV
    AS Venus
  • LOS
    Lupe Ole Soaga
    1-3
    MAR
    Marist FC
  • WEL
    Team Wellington
    5-1
    MAG
    A S Magenta
  • SOW
    Solomon Warriors
    2-1
    ADR
    AS Dragon
  • LOS
    AS Lossi
    2-2
    ERA
    Erakor Golden Star
  • LCD
    Lae City Dwellers FC
    1-4
    NAL
    Nalkutan
  • BFC
    Ba FC
    4-1
    TUP
    Tupapa Maraerenga FC
Omgång 2
  • AUC
    Auckland City FC
    5-0
    MAD
    Madang FC
  • ASV
    AS Venus
    1-2
    LAU
    Lautoka FC
  • MAR
    Marist FC
    1-1
    MAG
    A S Magenta
  • WEL
    Team Wellington
    7-1
    LOS
    Lupe Ole Soaga
  • ERA
    Erakor Golden Star
    3-4
    ADR
    AS Dragon
  • SOW
    Solomon Warriors
    6-1
    LOS
    AS Lossi
  • TUP
    Tupapa Maraerenga FC
    0-4
    NAL
    Nalkutan
  • LCD
    Lae City Dwellers FC
    1-0
    BFC
    Ba FC
Omgång 1
  • ASV
    AS Venus
    0-7
    AUC
    Auckland City FC
  • LAU
    Lautoka FC
    3-1
    MAD
    Madang FC
  • MAR
    Marist FC
    1-1
    WEL
    Team Wellington
  • MAG
    A S Magenta
    2-0
    LOS
    Lupe Ole Soaga
Alla resultat
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Återställ lösenord
Avbryt
Logga in
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Registrera dig
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Glömt lösenord