Armenien - First League 18/19 - Statistik och oddsjämförelser

#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
Junior Sevan
JUN
Junior Sevan
13
12
1
0
36:6
37
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2
FC Yerevan
FCY
FC Yerevan
12
10
0
2
56:14
30
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3
FC Banants  2
BA2
FC Banants 2
13
9
2
2
29:13
29
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
4
FC Ararat-Armenia-2
FCA
FC Ararat-Armenia-2
13
7
3
3
28:16
24
  • O
  • V
  • V
  • V
  • V
5
FC Alashkert 2
AL2
FC Alashkert 2
13
6
3
4
27:17
21
  • F
  • F
  • V
  • F
  • V
6
FC Lokomotiv Yerevan
FCL
FC Lokomotiv Yerevan
12
5
2
5
20:15
17
  • V
  • O
  • F
  • F
  • V
7
Pyunik FC 2
PY2
Pyunik FC 2
13
4
4
5
18:25
16
  • V
  • O
  • F
  • V
  • O
8
Gandzasar FC 2
GA2
Gandzasar FC 2
13
4
1
8
16:35
13
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
9
FC Ararat Yerevan 2
AY2
FC Ararat Yerevan 2
13
3
3
7
16:41
12
  • V
  • V
  • F
  • O
  • F
10
FC Banants 3
BA3
FC Banants 3
13
3
2
8
13:27
11
  • F
  • F
  • F
  • F
  • V
11
Shirak FC 2
SH2
Shirak FC 2
13
2
2
9
14:32
8
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
12
Erebuni SC
ERE
Erebuni SC
13
0
1
12
9:41
1
  • F
  • F
  • F
  • F
  • F
Alla tabeller
Omgång 13
  • FCA
    FC Ararat-Armenia-2
    1-1
    BA2
    FC Banants 2
  • AL2
    FC Alashkert 2
    1-5
    JUN
    Junior Sevan
  • SH2
    Shirak FC 2
    0-2
    FCY
    FC Yerevan
  • BA3
    FC Banants 3
    1-2
    PY2
    Pyunik FC 2
  • FCL
    FC Lokomotiv Yerevan
    4-0
    GA2
    Gandzasar FC 2
  • ERE
    Erebuni SC
    2-3
    AY2
    FC Ararat Yerevan 2
Omgång 12
  • FCY
    FC Yerevan
    3-2
    BA3
    FC Banants 3
  • JUN
    Junior Sevan
    2-0
    SH2
    Shirak FC 2
  • AY2
    FC Ararat Yerevan 2
    1-0
    GA2
    Gandzasar FC 2
  • PY2
    Pyunik FC 2
    0-0
    FCL
    FC Lokomotiv Yerevan
  • BA2
    FC Banants 2
    2-0
    AL2
    FC Alashkert 2
  • ERE
    Erebuni SC
    1-2
    FCA
    FC Ararat-Armenia-2
Omgång 11
  • FCA
    FC Ararat-Armenia-2
    5-1
    AY2
    FC Ararat Yerevan 2
  • BA2
    FC Banants 2
    5-0
    SH2
    Shirak FC 2
  • PY2
    Pyunik FC 2
    4-2
    GA2
    Gandzasar FC 2
  • JUN
    Junior Sevan
    4-0
    BA3
    FC Banants 3
  • ERE
    Erebuni SC
    0-2
    AL2
    FC Alashkert 2
Omgång 9
  • FCY
    FC Yerevan
    7-1
    PY2
    Pyunik FC 2
  • AL2
    FC Alashkert 2
    8-0
    AY2
    FC Ararat Yerevan 2
  • FCA
    FC Ararat-Armenia-2
    1-0
    SH2
    Shirak FC 2
  • ERE
    Erebuni SC
    1-2
    BA3
    FC Banants 3
  • JUN
    Junior Sevan
    7-0
    GA2
    Gandzasar FC 2
  • BA2
    FC Banants 2
    2-1
    FCL
    FC Lokomotiv Yerevan
Omgång 10
  • AY2
    FC Ararat Yerevan 2
    1-1
    PY2
    Pyunik FC 2
  • GA2
    Gandzasar FC 2
    0-8
    FCY
    FC Yerevan
  • FCL
    FC Lokomotiv Yerevan
    1-2
    JUN
    Junior Sevan
  • BA3
    FC Banants 3
    0-3
    BA2
    FC Banants 2
  • SH2
    Shirak FC 2
    5-0
    ERE
    Erebuni SC
  • AL2
    FC Alashkert 2
    1-4
    FCA
    FC Ararat-Armenia-2
Omgång 8
  • AY2
    FC Ararat Yerevan 2
    0-10
    FCY
    FC Yerevan
Alla resultat
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Återställ lösenord
Avbryt
Logga in
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Registrera dig
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Glömt lösenord