Andorra - Second Division 18/19 - Statistik och oddsjämförelser

#
Lag
M
V
O
F
Mål
P
Form
Nästa
 
1
FS La Massana
LAM
FS La Massana
7
6
1
0
28:7
19
  • V
  • V
  • O
  • V
  • V
2
CE Carroi
CAR
CE Carroi
6
5
0
1
27:12
15
  • F
  • V
  • V
  • V
  • V
3
Penya Encarnada
PEE
Penya Encarnada
7
4
1
2
23:5
13
  • V
  • F
  • V
  • V
  • O
4
Atletic Club Escaldes
ACE
Atletic Club Escaldes
6
4
1
1
19:10
13
  • V
  • V
  • V
  • V
  • F
5
FC Encamp B
ENC
FC Encamp B
7
3
2
2
9:11
11
  • V
  • O
  • F
  • F
  • O
6
UE Santa Coloma B
SCB
UE Santa Coloma B
7
2
1
4
11:19
7
  • F
  • O
  • F
  • F
  • V
7
Inter Club de Escaldes B
INT
Inter Club de Escaldes B
6
2
0
4
15:11
6
  • V
  • F
  • F
  • V
  • F
8
UE Extremenya
UEE
UE Extremenya
6
1
3
2
10:12
6
  • O
  • O
  • V
  • F
  • O
9
FC Rangers
RNG
FC Rangers
8
1
1
6
15:27
4
  • F
  • F
  • O
  • F
  • F
10
SC Escaldes
SCE
SC Escaldes
6
0
0
6
4:47
0
  • F
  • F
  • F
  • V
  • F
Alla tabeller
Omgång 8
  • PEE
    Penya Encarnada
    12-0
    SCE
    SC Escaldes
  • ENC
    FC Encamp B
    2-1
    RNG
    FC Rangers
  • LAM
    FS La Massana
    8-2
    SCB
    UE Santa Coloma B
  • ACE
    Atletic Club Escaldes
    5-1
    CAR
    CE Carroi
Omgång 7
  • SCB
    UE Santa Coloma B
    2-2
    UEE
    UE Extremenya
  • CAR
    CE Carroi
    1-0
    PEE
    Penya Encarnada
  • SCE
    SC Escaldes
    0-8
    INT
    Inter Club de Escaldes B
  • RNG
    FC Rangers
    0-7
    LAM
    FS La Massana
Omgång 6
  • LAM
    FS La Massana
    1-1
    ENC
    FC Encamp B
  • UEE
    UE Extremenya
    2-2
    RNG
    FC Rangers
  • ACE
    Atletic Club Escaldes
    2-1
    SCB
    UE Santa Coloma B
  • INT
    Inter Club de Escaldes B
    3-5
    CAR
    CE Carroi
Omgång 5
  • ENC
    FC Encamp B
    0-2
    UEE
    UE Extremenya
  • CAR
    CE Carroi
    14-1
    SCE
    SC Escaldes
  • SCB
    UE Santa Coloma B
    0-5
    PEE
    Penya Encarnada
  • RNG
    FC Rangers
    3-5
    ACE
    Atletic Club Escaldes
Omgång 4
  • INT
    Inter Club de Escaldes B
    0-2
    SCB
    UE Santa Coloma B
  • ACE
    Atletic Club Escaldes
    4-0
    ENC
    FC Encamp B
  • PEE
    Penya Encarnada
    3-1
    RNG
    FC Rangers
  • UEE
    UE Extremenya
    2-4
    LAM
    FS La Massana
  • SCE
    SC Escaldes
    11-0
    CEJ
    CE Jenlai
Omgång 3
  • RNG
    FC Rangers
    0-3
    INT
    Inter Club de Escaldes B
  • ENC
    FC Encamp B
    1-1
    PEE
    Penya Encarnada
  • SCB
    UE Santa Coloma B
    3-0
    SCE
    SC Escaldes
  • CEJ
    CE Jenlai
    0-18
    CAR
    CE Carroi
  • LAM
    FS La Massana
    3-1
    ACE
    Atletic Club Escaldes
Omgång 2
  • ACE
    Atletic Club Escaldes
    2-2
    UEE
    UE Extremenya
  • CAR
    CE Carroi
    2-1
    SCB
    UE Santa Coloma B
  • INT
    Inter Club de Escaldes B
    0-1
    ENC
    FC Encamp B
  • SCE
    SC Escaldes
    1-6
    RNG
    FC Rangers
Alla resultat
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Återställ lösenord
Avbryt
Logga in
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Registrera dig
Eller anslut via

Genom att logga in, registrera dig eller koppla konto till Facebook, Google eller Twitter bekräftar du att du är myndig.

Glömt lösenord